У Бобринці відбувся рейд
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31324_1.jpg)
15 травня працівники Управління ДСНС України в області провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки у побуті та запобігання загибелі людей на пожежах.
Поспілкувались рятувальники із мешканцями м. Бобринець про причини виникнення вогняних випадків у побуті, про те, як їх уникнути та про порядок дій при їх виникненні.
Крім того, фахівці пожежно-рятувальної служби закцентували увагу мешканців на тому, що треба користуватися лише справними газовими приладами, не перевантажувати електромережу. Порядкуючи на присадибній ділянці, ні в якому разі не спалювати суху рослинність та сміття. Адже у суху вітряну погоду вогонь може перекинутися на дерев’яні паркани, господарські будівлі та житлові будинки. Бо саме необережне поводження з вогнем при спалюванні сміття у приватних домоволодіннях, кинуті непогашені сірники та недопалки є причиною пожеж, які часто виникають на території області й нерідко призводять до трагічних наслідків.
Вогнеборці звернули увагу громадян на питання дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісових масивах та лісопаркових зонах. Наразі погода сприяє активному відпочинку на свіжому повітрі, який нерідко передбачає розкладання багать та приготування їжі. У такому разі, повертаючись з відпочинку, обов’язково треба загасити вогнище, переконатись, що воно згасло, та прибрати місце відпочинку.
Також працівники Служби порятунку закликали громадян бути уважними й обережними, оскільки нерідко під час відпочинку чи господарських робіт на присадибних ділянках й городах виявляють боєприпаси часів Другої світової війни.
Усім громадянам по завершенню розмови рятувальники вручили листівки з правилами поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)