У бібліотеці Чижевського відкрили виставку робіт архітекторів Кіровоградщини.
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44171_1.jpg)
Напередодні Дня архітектури України в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.І.Чижевського відбулося урочисте відкриття виставки реалізованих проектів знаних архітекторів та дипломних робіт майбутніх зодчих – студентів архітектурного факультету Кіровоградського будівельного коледжу.
В експозиції представлені роботи Людмили Харламової, Юрія, Тетяни та Олени Пенязь, Ганни Ковтун, Ірини Дрофи, Алли Пирогової та Наталії Стражнікової.
З наступаючим професійним святом присутніх привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. – Сьогодні ми маємо унікальну можливість ознайомитись з роботами як досвідчених архітекторів, так і талановитих студентів. Професію архітектора поважали у всі часи, роботи зодчих завжди викликали захоплення у оточуючих, оскільки вони творили на століття. Сучасні архітектори також наслідують давні традиції, поєднуючи минуле з сучасністю, їх проекти завжди відрізняються незвичністю та креативністю, – відзначив Сергій Коваленко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)