Свято «Читай-фест» у Кіровограді!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25518_1.jpg)
Під гаслом «Книга єднає» 2 квітня о 12.00 біля будинку Міської Ради проходитиме свято «Читай-фест», організатором якого є Кіровоградська міська централізована бібліотечна система.
Запрошуємо усіх бажаючих на свято! Запланована парад-хода читачів кіровоградських міських бібліотек з літературними та казковими героями. Свято книги для всіх шанувальників читання! Бібліотеки вийдуть у місто, рекламуючи книгу, читання та навчання. Читати – модно? Авжеж! На всіх присутніх чекає незабутня атмосфера книжкового свята – ви поринете у казковий світ сучасного читання. Для всіх кіровоградців, шанувальників книги проходитиме «Читай-фест» не в приміщеннях бібліотек, а у самому центрі міста!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)