Світловодську нагадали про необхідність облаштування сміттєзвалища
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61199_1.jpg)
У Кіровоградській ОВА відбулось засідання щодо питання покращення санітарно-екологічного стану сміттєзвалища твердих побутових відходів у місті Світловодськ.
Світловодській міській раді рекомендовано розробити план заходів, спрямованих на приведення сміттєзвалища до належного санітарно-екологічного стану.
Як відомо, держекоінспекцією ще у 2020 році під час перевірки сміттєзвалища були виявлені чисельні порушення, а Кіровоградським окружним адміністративним судом ухвалено рішення по справі № 340/2687/20, відповідно до якого необхідно зупинити роботу (експлуатацію) звалища твердих побутових відходів до повного усунення порушень природоохоронного законодавства. На даний час виконавче провадження перебуває у Світловодському відділі Державної виконавчої служби.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)