Світловодськ: Господарці допомогли відкрити двері квартири
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9507_1.jpg)
7 квітня до пожежно-рятувальної служби звернулася жителька багатоквартирного будинку міста Світловодська. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у прес-службі УМНС України в області
60-річна жінка не могла зайти до власної квартири, через це і подзвонила за номером «101». У вихідний день нагальні домашні справи змусили жінку вийти з помешкання. Господарка вирішила, що скоро повернеться, і необачно залишила варитися на вогні бульйон. Коли ж повернулася і звично почала відкривати двері, ключ застряг у замку. Подальші спроби виявилися невдалими і ключ остаточно зламався.
На місце події прибули рятувальники, які по драбині дісталися до квартири і за допомогою інструменту зсередини відкрили двері.
Вдячній господарці лишалося лише вимкнути газ і подякувати бійцям МНС за злагоджену роботу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)