Студентів із Кропивницького запрошують до участі у роботі волонтерського табору
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35901_1.jpg)
Студентів-волонтерів із Кропивницького запрошують долучатися до всеукраїнського табору «Будуємо Україну разом», що має на меті допомогти українцям, які опинилися в скруті, відбудувати та відремонтувати їхні помешкання.
З ініціативи БО “Львівська освітня фундація” із 7 по 21 травня у Кропивницькому триватиме Всеукраїнський волонтерський табір «Будуємо Україну разом».
Учасники табору матимуть можливість долучитися до допомоги в ремонтах жителям свого міста, а також внести свій вклад у створення сучасного вигляду міста: намалювати на стіні мотиваційний мурал або ж разом з архітектором облаштувати громадський простір у місті.
Також організатори пропонують культурно-освітню програму, яка включатиме ігри, майстер-класи, екскурсії та зустрічі з успішними людьми, які поділяться власним життєвим доступом.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)