Стареньку бабусю обікрав односелець
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9308_1.jpg)
До Петрівського райвідділу міліції із заявою про крадіжку звернулася 68-річна жителька одного із сіл району. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Жінка повідомила, що односелець викрав з її домоволодіння викрав шкіряного гаманця з грошима у сумі 270 гривень. У скоєнні злочину підозрюється 49-річний місцевий житель. Вирішується питання про порушення за цим фактом кримінальної справи.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)