Старенька бабуся викрала пенсійну банківську карту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10241_1.jpg)
До Компаніївського райвідділу міліції із заявою про злочин звернулася 52-річна жителька одного з сіл району. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
З її помешкання невідома особа викрала пенсійну банківську карту та документи. Згодом з картки було знято грошові кошти у сумі 1000 гривень. В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу зловмисниці. Нею виявилася 68-річна односельчанка потерпілої. Викрадені кошти підозрювана витратила на власні потреби. За даним фактом порушено кримінальну справу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)