Спортсмени з Кіровоградщини здобули 440 нагород у чемпіонатах України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50596_1.jpg)
Протягом 2019 року управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації проведено 45 офіційних обласних спортивно-масових заходів, у яких взяли участь 4474 спортсменів з різних видів спорту.
З числа переможців і призерів були сформовані збірні команди області з видів спорту, до складів яких увійшло 2267 осіб. Представники від області взяли участь у 174 чемпіонатах та кубках України, де протягом року здобули 440 нагород - 161 золоту, 124 срібні та 155 бронзових медалей.
Порівняно з 2018 роком, кількість учасників всеукраїнських змагань збільшилась, що дало можливість отримати на 23 медалі більше, ніж торік.
Управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)