Спортсмени-рятувальники Кіровоградщини змагались на чемпіонаті з гирьового спорту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47434_1.jpg)
12 лютого в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся Чемпіонат ДСНС України з гирьового спорту, участь у якому взяли 24 команди майже з усіх територіальних підрозділів Служби порятунку України.
Кіровоградщину представили 5 спортсменів-рятувальників: Поперечний Олександр (м. Кропивницький), Юхимець Олександр, Пустовіт Анатолій та Бедрик Володимир (смт Голованівськ), Фінке Сергій (м. Бобринець).
Змагання проводились згідно з діючими правилами, учасники мали змогу проявити себе у двох вправах: поштовх і ривок.
За підсумками змагань у загальнокомандному заліку першість здобули гирьовики Національного університету цивільного захисту України, друге – У ДСНС України у Волинській області, а третє місце посіла команда Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності.
Наші спортсмени натомість відзначились в особистих виступах. Так, в особистому заліку «золото» у ваговій категорії до 85 кг здобув наш спортсмен-рятувальник Сергій Фінке, а «срібло» у ваговій категорії до 95 кг – Пустовіт Анатолій.
Як зазначив представник команди У ДСНС в області Ігор Турецький, боротьба була професійною, запеклою, суперники – гідні. Тому можна відзначити, що 6-те загальнокомандне місце, яке посіла наша команда серед 24-х команд-учасниць, є досить добрим результатом та поштовхом надалі тренуватись із подвійними зусиллями.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо переможних звершень і успіхів у службі!
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)