Спортивна спартакіада для мікрорайону Волкова
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6955_1.jpg)
В дитячо-юнацькому клубі «Чайка» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради проводилася спортивна спартакіада серед дітей мікрорайону вулиці Волкова.
17 жовтня проходили змагання з шашок, 19 жовтня – з настільного хокею, 21жовтня – з настільного тенісу (старша та молодша групи). У змаганнях брали участь близько 50-ти дітей мікрорайону.
21 жовтня відбулось підведення підсумків спартакіади. Діти, які зайняли 1, 2, та 3 місця в кожному виді змагань були нагороджені грамотами ДЮК “Чайка“ та солодкими призами від депутата міської ради Волкова І.В.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)