Співробітники УСБУ у своїх підшефних (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7507_1.jpg)
Новомиргородська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат нещодавно приймала гостей – співробітників Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-групі УСБУ в Кіровоградській області
Співробітники спецслужби допомагають вихованцям цієї школи вирішувати побутові питання, регулярно навідуються туди з подарунками.
Та головним подарунком для дітей став спортивний інвентар та солодощі, від яких малеча була просто у захваті. Найкращою ж подякою для гостей були захоплені оченята та щирість дитячих сердець.
З року в рік співробітники Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області знаходять можливість опікуватися тими, хто має в цьому найбільшу потребу – це діти з обмеженими фізичними можливостями. Благодійники сподіваються, що їх підтримка дозволить дітям краще адаптуватися у сучасному світі, обрати свій життєвий шлях, проявити творчі здібності, для чого їм буде надано все необхідне.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)