«Скринька довіри» начальника УМВС Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27846_1.jpg)
Про це головний міліціонер області Сергій Кондрашенко особисто повідомив представникам ЗМІ під час прес-конференції, що відбулася сьогодні у відомстві.
- Скринька була створена з моєї ініціативи і для того, аби прийняти таке рішення, знадобилося зовсім небагато часу. Упевнений, для зручного спілкування з людьми – вона дуже потрібна. Це звичайний поштовий сервіс, до якого мають доступ усі без виключення користувачі мережі Інтернет. Інформацію про його роботу попередньо було анонсовано в обласному та районних центрах, - розповів Сергій Григорович.
Очільник відомства зокрема зазначив, що в УМВС особистий прийом громадян він проводить щопонеділка, виїзні прийоми за окремим графіком. Але є люди, які через різні причини не мають змоги дістатися до того чи іншого населеного пункту, є категорія громадян, які хочуть спілкуватися лише з начальником Управління і ні з ким іншим. Буває й так, що розповісти про щось важливе заявник бажає лише за умови, коли не буде себе називати. І таких «але» й справді є чимало.
«Саме тому ми і створили електронну скриньку довіри. Вона працює з 10 вересня. Доступ до неї маю особисто. Повідомлення, які на неї надходитимуть, автоматично знаходитимуться на моєму контролі і підлягатимуть негайному розгляду», - запевнив Сергій Кондрашенко.
Через представників ЗМІ начальник УМВС звернувся до усіх жителів Кіровоградщини з проханням у разі наявної в них інформації про будь-які порушення закону, протиправні дії, інші проблемні питання повідомляти на «скриньку довіри» за адресою: s.kondrashenko@kg.mvs.gov.ua, при цьому не витрачаючи додаткових сил і часу.
ригорович висловив сподівання отримувати від громадян пропозиції щодо покращення роботи міліції, аби знати про ті напрямки, які потребують додаткової уваги чи доопрацювання.
- Вірю в те, що електронна скринька стане дієвим містком мого спілкування з усіма, хто матиме таке бажання, - насамкінець зазначив підполковник Кондрашенко.
Прес-служба УМВС України в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)