Сім’я кіровоградських довгожителів поповнилась
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6821_1.jpg)
Кіровоградка Парасковія Савелівна Оніщенко святкує сьогодні, 12 жовтня, своє 100 – ліття.
Привітати ювілярку із знаменною датою завІтав Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус. Разом з найтеплішими словами побажань, Олександр Саінсус вручив Парасковії Савелівні вітальні телеграми від Президента України Віктора Януковича, голови Кіровоградської ОДА Сергія Ларіна, цінний подарунок та грошову допомогу у розмірі 1000 гривень.
Парасковія Савелівна народилася у Кіровограді, в родині робітників. Закінчила сім класів школи №3, працювала на заводі «Червона зірка» спочатику чорноробом, потім майстром. В 1939 році нагороджена медаллю «За трудові заслуги». Після закінчення Великої Вітчизняної війни працювала в медчастині заводу «Червона зірка» санітаркою до виходу на заслужений відпочинок. Має статус учасника війни та інваліда першої групи.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)