Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Щоб нива Кіровоградщини була засіяна якісним насінням

Октябрь 05, 2018 | Новини | Просмотров: 356 | Комментариев: 0

Відбулося спільне навчання державних інспекторів з насінництва та розсадництва і фахівців відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу ДУ «Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія».

Відкриваючи захід, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук зазначив, що керівництво відомства підтримує пропозицію щодо розширення повноважень інспекторів з насінництва та розсадництва в частині здійснення державного нагляду (контролю) не тільки у суб’єктів насінництва та розсадництва, а й у посередницьких структур.

Керівник також відмітив, що у зв’язку з дією мораторію на здійснення перевірок інспекторам необхідно постійно проводити роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання щодо вимог законодавства в сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, інформувати населення через ЗМІ, сайт Головного управління, під час особистих зустрічей при здійсненні моніторингу обсягів виробництва та/або реалізації насіння і садивного матеріалу.

Начальник управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби області Тетяна Лапицька відзначила роботу інспекторів з насінництва та розсадництва з агропромисловими підприємствами щодо відбору проб насіння сільськогосподарських культур та направлення їх на перевірку до ДУ «Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія». А також підкреслила, що лише завдяки спільним зусиллям державних інспекторів і фахівців лабораторії нива буде засіяна якісним сортовим насінням.

Завідувач відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу ДУ «Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія» Олена Дмитрієва ознайомила присутніх з роботою відділу та детально зупинилася на методах визначення посівних якостей насіння.

Заступник начальника управління – начальник відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби області Наталія Харіна наголосила на дотриманні процедури здійснення планових і позапланових заходів державного нагляду (контролю), зупинилася на повноваженнях та обов’язках державних інспекторів з насінництва та розсадництва та на підставах здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю).

Доповідач також ознайомила присутніх з проектом «Порядок знищення насіння, яке не може бути використане для продовольчих, кормових та інших цілей, та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях».

За результатами навчання визначено завдання щодо співпраці державних інспекторів з насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби області та фахівців відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу ДУ «Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія».

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений