Що зробила міська влада у Кропивницькому за останні роки (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52871_1.jpg)
Сьогодні, 4 жовтня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович поспілкувався з мешканцями мікрорайону «Шкільний», повідомляє FOTOINFORM.NET
Андрій Райкович розповів, що міська влада встигла зробити під його керівництвом. В місті відремонтовано великий відсоток магістральних доріг, також потребують ремонту мости, деякі з яких вже відремонтували. Зроблена арка та шлюз на річці Інгул, та інші досягнення в розбудові міста.
На зустрічі лунали запитання очильнику міста, зокрема люди питали про обмеження пільгового проїзду в громадському транспорті та висловлювали зауваження, що в інших містах України всі обмеження для пільговиків скасували, а у нашому місті пільговики можуть скористатися своєю пільгою на проїзд із 9-00 до 15-00.
Дивіться частину спілкування Андрій Райковича з мешканцями мікрорайону «Шкільний».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)