Школярка з Кіровоградщини здобула перемогу у всеукраїнському конкурсі мистецтв
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60041_1.jpg)
Учениця першого класу Мистецької школи Приютівської селищної ради Єва Пак здобула перше місце на Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв Дивограй − Україна, Київ.
Конкурс був організований Міністерством культури та інформаційної політики України, Міжнародним радіо "Radio Sfera Music", Асоціацією діячів естрадного мистецтва України та продюсерським центром Tuaron Management.
Головна мета конкурсу полягала у виявленні талановитої молоді, естетичному вихованні підростаючого покоління, відродженні, збереженні та розвитку національних культур та традицій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)