Школу в Новомиргодському районі перевели на дистанційне навчання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52667_1.jpg)
Школу в Капітанівці Новомиргородського району перевели на дистанційну форму навчання до 15 вересня через діагностований коронавірус у працівника навчального закладу.
Про це повідомила заступниця начальника управління освіти й науки ОДА Лідія Шатна сьогодні, 10 вересня.
Навчання 323 учнів відбуватиметься за допомогою електронних платформ «Google Classroom» і «Zoom».
У школі працюють 31 вчитель і 10 осіб технічного персоналу.
У Новомиргодській РДА зазначають, що жінка, у якої виявили захворювання, з 1 вересня перебувала в Києві. Тестування на коронавірусну інфекцію вона проходила в столичній лабораторії.
Відтак із метою попередження поширення COVID-19 у школі, адміністрація вирішила призупинити навчальний процес на період проведення протиепідемічних заходів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)