Ще одна кіровоградка зустріла свій столітній ювілей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12878_1.jpg)
Вчора, 13 грудня кіровоградка Ксенія Гордіївна Стовба святкувала свій сотий день народження.
До ювілярки завітав у гості міський голова Олександр Саінсус. Він щиро привітав іменинницю зі 100-річчям від дня народження, вручив Ксенії Гордіївні вітальні телеграми від Президента України Віктора Януковича, голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна, а також грошову допомогу в розмірі 1000 грн., цінний подарунок та квіти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)