Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9833_1.jpg)
26 квітня 1986 року буде завжди об'єднувати усіх нас одним спогадом. Адже більше як чверть століття Чорнобильська катастрофа нагадує про себе, болем озиваючись у серцях десятків тисяч наших співвітчизників.
Ми вдячні усім, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії, а серед них – правоохоронці, військовослужбовці, працівники енергетичної та медичної галузі, науковці і багато інших. Та схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-ліквідаторів, які віддали власне життя, ведучи боротьбу із чорним атомом. Їх людяність, почуття обов’язку та безмежна сміливість стали для майбутніх поколінь прикладом відваги і самопожертви.
Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, уваги і підтримки з боку громадськості та органів влади. Нехай вдячність нащадків додає Вам сил та зігріває душі і серця. Ваш подвиг ніколи не буде забутий.
З повагою
начальник УМВС України
в Кіровоградській області Костянтин Пожидаєв
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)