Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9825_1.jpg)
Дорогі жителі Кіровоградщини!
Більш ніж чверть століття тому світ сколихнула найзловісніша в історії людства катастрофа – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
Ми не можемо змінити хід часу, проте в наших силах зробити висновки з власних і чужих помилок. Ми не повинні забувати, якою дорогою ціною відвойоване наше майбутнє у “мирного” атому, який мав би служити на користь людям, а натомість відібрав у мільйонів з них життя, здоров’я, рідних і близьких людей, дах над головою, позбавив надії на майбутнє.
Від імені колективу Територіального управління МНС України в області низько схиляю голову перед тими, хто у мирний час віддав життя, не пошкодував здоров’я, захищаючи людство, і висловлюю глибоку шану живим ліквідаторам та їх родинам.
Начальник Територіального управління
МНС України у Кіровоградській області
генерал-майор служби цивільного захисту
Віктор ФЕДОРЧАК
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)