Сергій Шульга закликав жителів Кіровоградщини запалити свічку пам`яті
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56487_1.jpg)
Свічку пам‘яті запалити о 16:00 закликав жителів Кіровоградщини голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, у день вшанування жертв Голодоморів.
«Осмислити трагедію, пом‘янути кожну жертву і запалити свічку пам‘яті о 16:00 прошу всіх сьогодні. Ми згадуємо найбільш важку сторінку нашої історії. Десятки тисяч людей загинули від голоду на Кіровоградщині, мільйони – по всій Україні. Берегти пам‘ять про Голодомор і передавати її поколінням - наш обов‘язок», - наголосив Сергій Шульга.
Нагадаємо, 27 листопада відповідно до Указу Президента України від 26.11.1998 № 1310/1998 в Україні вшановується День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. Також у цей день відповідно до постанови Верховної Ради України від 16.12.2020 № 1092-IX відзначаються 100 роковини від початку масового штучного голоду 1921 – 1923 років в Україні і 75-ті роковини від початку масового штучного голоду 1946 – 1947 років в Україні
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)