Сергій Шульга проведе робочі зустрічі з представниками регіонів-членів АER у Брюсселі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59450_1.jpg)
Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга проведе робочі зустрічі з представниками регіонів-членів Асамблеї європейських регіонів у Брюсселі у найближчі кілька днів. Про це він повідомив у Facebook
«Працюю ці дні в Брюсселі. Кіровоградщину мають чути, про нашу область мають знати якомога більше європейських регіонів. Не втомлююся на цьому наголошувати. Запланував із десяток зустрічей із представниками AER. Роботи багато», - написав голова облради.
Нагадаємо, наприкінці 2022 року обласна рада підтримала ініціативу Сергія Шульги й ухвалила історичне рішення про вступ Кіровоградщини до Асамблеї європейських регіонів.
Раніше Асамблея європейських регіонів ратифікувала заявку Кіровоградської області на членство.
Як повідомлялося, Асамблея європейських регіонів – об‘єднує майже 300 регіонів країн Європейського союзу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)