Сергій Ларін вітає журналістів Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15889_1.jpg)
Шановні журналісти! Вітаю вас із професійним святом.
Сьогодні важко переоцінити роль інформації, яку ви створюєте на сторінках друкованих та електронних ЗМІ, в теле- та радіоефірі. Здатність відтворити подію і донести її до читача – це особливий дар, який одночасно накладає й велику відповідальність на його володаря. Ми разом створюємо літопис нової Кіровоградщини, і кожне написане чи сказане вами слово – це внесок у її розвиток.
Бажаю, щоб ваш погляд завжди був пильним, слово – дотепним і точним, а аудиторія ваших прихильників зростала з року в рік і приносила втіху від улюбленої справи.
Побільше вам яскравих образів, цікавих тем і добрих новин!
З повагою,
Сергій Ларін,
голова Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)