Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform Ваша інформація у цьому місці натиснути тут

Сергій Ларін: У сфері ЖКГ ми не повинні бути лише статистами

Травень 31, 2011 | Новини | Переглядів: 1424 | Коментарі: 0

Про те, що у сфері послуг житлово-комунального господарства держава повинна не просто констатувати факти, але вирішувати проблеми, наголосив губернатор Сергій Ларін, повідомляє інтернет-видання «FotoInform».

 На його думку, на Кіровоградщині треба оперативно збирати пропозиції і вирівнювати тарифи, звичайно, із урахуванням специфічних потреб окремих міст. Про це Сергій Ларін наголосив під час апаратної наради, коментуючи виступ заступника начальника головного управління житлово-комунального господарства Леоніда Аколішнова.

У продовження обговорення даної теми перший заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Іванович Ніколаєнко додав, що на Кіровоградщині розроблена програма реформування системи ЖКГ, яка визнана профільним міністерством однією із кращих в Україні. Втім, досі є кілька проблем, які треба вирішувати.

Наприклад, необхідно розділити зобов’язання у плані постачання газу. Так, лічильники на газ стоять у багатоповерхових будинках практично у кожній квартирі, а Кіровоградгаз несе відповідальність (відповідно, і ремонтує) за мережі лише до входу у будинок. Далі – від стіни будинку до стіни квартири – відповідальність несуть КРЕПи. І тут є проблема, адже у КРЕПах є відповідні вакансії, скорочення яких дало б суттєву економію коштів, адже у разі аварії ремонти проводить Кіровоградгаз!

Губернатор також звернув увагу присутніх на втрати, які є у постачанні тепла та води. Втрати тепла – до 13%, втрати води – до 42%. Причому, у структурі втрат тепла 70% припадає на втрати у будинках та квартирах споживача. Це означає, що потрібно паралельно проводити утеплення та застосовувати енергозберігаючі технології.
 
джерело: сайт ОДА

Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


Hostpro
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool