Сергій Ларін та Микола Ковальчук вітають жителів Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5622_1.jpg)
Шановні жителі Кіровоградщини!
Щиро вітаємо вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!
Основний Закон України увійшов у суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант її незалежності і соборності. Юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність Конституції – це фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовуватиметься майбутнє українського народу.
Всі ми хочемо бути захищеними, впевнено думати про майбутнє.
Дорога до справедливості, щасливого, заможного життя завжди терниста. Тож наберімося терпіння і мудрості, щоб разом будувати стабільну, міцну, демократичну державу.
Нехай у кожного із нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й заможніше життя у власній державі.
З повагою Голова обласної державної адміністрації Сергій ЛАРІН |
Голова обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК |
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)