Сергій Ларін та Микола Ковальчук вітають медичних працівників області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10641_1.jpg)
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника.
Якісне медичне обслуговування – це одна із головних запорук успішного соціально-економічного розвитку держави. Саме тому Президент України визначив реформування медицини за пріоритетне завдання. Якісні зрушення у сфері охорони здоров'я за останні два роки були особливо відчутними для Кіровоградщини – з державного бюджету виділяються значні кошти саме для медичної галузі нашого регіону. Ми побудували перший в державі перинатальний центр, оновлюється матеріально-технічна база, та й методологія роботи у лікувальних закладах ІІ рівня. Це - наші спільні здобутки і надбання.
Переконані, що завдяки вашому досвіду і сумлінній праці рівень надання медичної допомоги у нас, в області, зростатиме й надалі.
Ми бажаємо вам удачі, щастя, здоров'я, терпіння. Аби ваша нелегка, але дуже потрібна праця, була щоденно сповнена натхненням і вдячністю за врятовані життя і здоров'я громадян.
З повагою Голова обласної державної адміністрації Сергій ЛАРІН |
Голова обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК |
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)