Сергій Кузьменко та Міністр культури провели робочу нараду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35705_1.jpg)
Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко спільно із Міністром культури України Євгеном Нищуком провели робочу нараду.
У нараді також взяли участь народний депутат України Олександр Горбунов, Кропивницький міський голова Андрій Райкович, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, а також директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА Валентина Животовська.
Під час наради були оговорені питання, пов'язані із організацією та проведенням у цьому році щорічного національного мистецького фестивалю у Кропивницькому.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)