Сергій Кузьменко: Процес створення ОТГ є добровільним
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36111_1.jpg)
Під час апаратної наради голова облдержадміністрації акцентував увагу на питанні децентралізації влади в контексті створення об'єднаних територіальних громад.
- Ми постійно наголошуємо, що процес об'єднання і створення територіальних громад є добровільним. Ця політика залишається незмінною, - підкреслив Сергій Кузьменко. – Головна мета реформи – щоб мешканці, які об’єднались в ОТГ, відчули, що ця реформа вірна і переконались, що це правильно обраний Урядом шлях до успіху.
Сергій Кузьменко наголосив, що обласна і районна влада будуть всіляко сприяти тому, щоб на Кіровоградщині з'являлися нові спроможні та ефективні територіальні громади, які за якістю і рівнем життя будуть прикладом для решти територій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)