Сергій Кузьменко привітав військовослужбовців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40426_1.jpg)
6 грудня ми відзначаємо свято справжніх патріотів, воїнів, захисників України!
Сьогодні українське суспільство з величезною повагою ставиться до людей у військовій формі, які самовіддано захищають державу. Ми гордимося тим, що є сучасниками героїв.
Схиляємо голови перед пам'яттю військовослужбовців, які віддали своє життя за мирну Україну, вклоняємось кожній українській родині, яка втратила чоловіка чи сина, матір чи доньку.
Переконаний: захист нашої держави в надійних руках Збройних Сил України! Бажаю усім нам миру. І нехай оберігає Бог військових, які зустрічають свято під обстрілами та свистом ворожих куль.
З повагою
Голова обласної державної адміністрації
Сергій Кузьменко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)