Сергій Кузьменко назвав головні завдання 2017 року
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35510_1.jpg)
Серед основних завдань на 2017 рік Сергій Кузьменко виокремив ті, що передбачають вирішення нагальних проблем жителів Кіровоградщини та покращення якості життя, а також задоволення потреб, які має кожна родина.
На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації під час проведення розширеного засідання колегії облдержадміністрації
– Достойний рівень заробітної плати, якісні дороги, медичні і освітні послуги – над цим маємо працювати, – конкретизував голова облдержадміністрації. – Показники доводять, що кошти на вирішення цих завдань у наших бюджетах є.
Сергій Кузьменко області також акцентував увагу керівників територій на необхідності продовжувати реалізацію проекту "Здоров'я наших дітей", який передбачає забезпечення якісного харчування в дитсадках та школах, створення хороших умов для зайняття фізкультурою і спортом та надання якісних медичних послуг в закладах охорони здоров'я, зокрема, ремонти і придбання обладнання в дитячі відділення районних лікарень.
Ще одне завдання на 2017 рік – організація роботи моніторингового центру:
– Ми ставимо три завдання: знати проблеми, які є на території, спілкуватися з громадськістю у різних містах та районах і, власне, разом вирішувати питання, – обґрунтував Сергій Кузьменко актуальність роботи центру. – Це можливість рухатися вперед і вирішувати проблеми.
Очільник області також зауважив, що за попередніми показниками роботи в 2017 році формується непогана перспектива підвищення розміру пенсійних виплат і, відповідно, рівня життя людей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)