Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Сергій Кузьменко наголосив першочергові завдання на 2018 рік

Февраль 13, 2018 | Новини | Просмотров: 635 | Комментариев: 0

Голова облдержадміністрації розпочав проведення циклу співбесід з керівниками територій стосовно результатів економічного і соціального розвитку області у 2017 році та завдань на 2018 рік.

Першими з керівництвом облдержадміністрації спілкувалися голова Кіровоградської райдержадміністрації Алла Поліщук та голови об’єднаних територіальних громад району: Соколівської – Інна Завірюха, Великосеверинівської – Сергій Левченко, Катеринівської – Тетяна Терещенко та Первозванівської Таїсія Мудрак.

"Як виконавча гілка влади ми отримуємо завдання від Президента України та Уряду. Нам були доведені відповідні плани на 2017 рік і вже поставлені завдання на 2018 рік. А виконати ми їх зможемо тільки разом", – підкреслив голова облдержадміністрації, звертаючись до керівників РДА та ОТГ на початку співбесіди.

Сергій Кузьменко також зауважив, що нині фінансовий ресурс на виконання усіх планів у місцевих бюджетах є, додатково виділяється кошти з Державного бюджету – на реалізацію соціально-важливих проектів, на інфраструктурні зміни, на проведення реформ. Голова облдержадміністрації також відзначив, що нині тільки 49% податків спрямовується в Держбюджет, а 51% залишається на територіях. "Процес реформування місцевого самоврядування і створення об’єднаних територіальних громад – це єдино можливий успішний шлях, який довів свою ефективність на європейському рівні. Адже, коли ми спрямовуємо кошти на перший рівень, то даємо можливість людям безпосередньо впливати на вирішення першочергових питань: дитсадки, школи, дороги, освітлені вулиць, водопроводи та інше", – наголосив голова облдержадміністрації.

Серед першочергових завдань, які в області заплановано виконати цього року, Сергій Кузьменко виокремив декілька. Зокрема, у 2018 році будуть будувати і реконструювати дитячі садки, а також відкривати нові дошкільні групи в ДНЗ чи НВК. Це завдання Уряду, основна мета якого – ліквідувати черги дітей і забезпечити усіх дошкільною освітою. Наступне завдання стосується реформування і оновлення первинної ланки охорони здоров'я – планується побудувати понад 20 нових сільських лікарських амбулаторій за кошти Державного бюджету у співфінансуванні з місцевими, а також відремонтувати ФАПи та амбулаторії, які є у населених пунктах. І ще одне із завдань – продовження будівництва та ремонту доріг. Зокрема, Сергій Кузьменко наголосив, що цього року розпочнуть роботи на Миколаївському напрямку – ремонтуватимуть дорогу з Кропивницького до Бобринця. Також плануються ремонти доріг на Полтавському напрямку та доріг місцевого і комунального значення. А ще у цьогорічних планах – будівництво на Кіровоградщині близько двадцяти нових спортивних мультифункціональних майданчиків, подальше створення опорних шкіл, забезпечення їх необхідним обладнанням та транспортом.

Звітуючи про соціально-економічний розвиток Кіровоградського району у 2017 році, керівники РДА та ОТГ відзначили, що саме їх район – лідер децентралізаційних процесів у області та за інвестиційною діяльністю. Минулого року тут реалізовувалися два потужних промислових проекти – розпочали будівництво сонячної електростанції у Клинцях, у яку вкладено понад 28 мільйонів доларів США, та збудовано ще одну сонячну електростанцію у селі Могутнє. Зросли капіталовкладення і в аграрну галузь.

Об'єднані територіальні громади мають потужні бюджети і, відповідно, можливість реалізовувати соціальні проекти. На 2018 рік заплановано відкрити 2 нових дитсадки і 2 додаткові дошкільні групи. Також будуть проводитися капітальні ремонти загальношкільних навчальних закладів, які забезпечуватимуть необхідним обладнанням. У планах і ремонти місцевих доріг, освітлення населених пунктів. До того ж, на території району у рамках реформи первинної ланки медицини буде побудовано 3 нові сільські амбулаторії – у Бережинці, Катеринівці та Великій Северинці. Також планують відремонтувати 2 ФАПи.

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади коротко поінформували про здобутки і проблеми Кіровоградського району у різних галузях і сферах, підкреслили, на що варто звернути увагу.

Підсумовуючи результати співбесіди, Сергій Кузьменко зауважив керівникам РДА та ОТГ: "У 2018 році потрібно виконати у першу чергу всі державні програми. Амбулаторії і спортивні майданчики ми будемо будувати, дороги ремонтуватимемо, дитячі садки і опорні школи – це державна політика. Окрім цього ваша мета – розвиток економіки, розвиток підприємництва, зайнятість населення і створення нових робочих місць. Ваші ініціативи будуть нами підтримані". 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений