Сергій Кузьменко доручив активізувати роботу з формування проекту обласного бюджету на 2018 рік
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40013_1.jpg)
"Проект державного бюджету на 2018 рік дає нам певні маяки і розуміння того, як ми маємо формувати місцеві бюджети, - зауважив на апаратній нараді голова облдержадміністрації.
Сергій Кузьменко звернувся до представників місцевого самоврядування, а також керівництва фінансового департаменту ОДА активізувати роботу щодо формування проекту обласного бюджету на наступний рік.
За його словами, основний фінансовий документ області має містити видатки на підтримку діючих обласних програм, а також кошти для завершення проектів, розпочатих 2017 року (у тому числі й тих, що фінансуються з ДФРР).
"Наше завдання, щоб кожна копійка з державного та обласного бюджетів була використана ефективно і на користь наших громад", - наголосив керівник області.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)