Рятувальники завоювали золоті медалі обласного чемпіонату з шахів (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8958_1.jpg)
Перше місце у чемпіонаті з шахів серед силових структур завоювала команда управління МНС в області.
Обласний турнір у рамках «Динаміади-2011» протягом трьох днів проходив у обласній бібліотеці імені Чижевського. Всього змагалися 6 команд. Команду рятувальників представляли Олександр Скрипачов, Юрій Бобрик, Віктор Середа та Микола Бондаренко. Складні комбінації, непередбачувані ходи і висока майстерність – ось те, завдяки чому у турнірі по трьом дошкам вдалося перемогти сильних суперників. Друге і третє місце посіли команди УСБУ та УМВС в області.
Шахісти пожежно-рятувальної служби отримали заслужену перемогу, а також медалі та грамоти від обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)