Рятувальники Кіровоградської області привезли «срібло» та «бронзу»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36059_1.jpg)
22 березня у м. Суми відбулися змагання у рамках Чемпіонату Державної служби України з надзвичайних ситуацій з рукопашного бою. У них брали участь близько 70 спортсменів із 13 команд пожежно-рятувальних підрозділів України.
Честь Управління ДСНС у Кіровоградській області захищали 6 спортсменів-рятувальників: Дмитро Баглюк (Кропивницький), Зелінський Андрій (Компаніївка), Ліфрідов Євген (Смоліне), Савенко Дмитро (Долинська), Носенко Максим (Кропивницький) та Вишницький Сергій (Кропивницький).
За результатами змагань у непростій боротьбі у ваговій категорії понад 90 кг «срібло» виборов Сергій Вишницький, а у ваговій категорії до 70 кг наш спортсмен-рятувальник Андрій Зелінський посів третє місце.
Приємно відзначити, що дипломами Федерації рукопашного бою України за особистий внесок у розвиток та популяризацію рукопашного бою в Україні були нагороджені інструктор з фізичної культури спортивного комплексу Управління ДСНС у Кіровоградській області Твердоступ Олег та спортсмен-рятувальник Носенко Максим, який був у складі суддівської колегії Чемпіонату.
Важливо, що у загальнокомандному заліку серед 13 команд-учасниць наша команда стала п’ятою, поступившись найсильнішим спортсменам України. Абсолютним чемпіоном змагань стали спортсмени Харківського Національного університету цивільного захисту України.
Від імені керівництва та колективу Управління ДСНС України у Кіровоградській області ми щиро вітаємо наших колег-спортсменів з достойними досягненнями на таких серйозних змаганнях та зичимо подальших спортивних успіхів.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)