Рятувальники Кіровоградщини вибороли «срібло» на Чемпіонаті ДСНС України з футзалу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48134_1.jpg)
Протягом 10-11 квітня на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» у Житомирі проходила фінальна частина Чемпіонату ДСНС України з футзалу, що входить до програми змагань Спартакіади 2019 року.
11 найсильніших команд з обласних підрозділів ДСНС України, які за підсумками попередніх відбіркових ігор потрапили до фіналу, змагались за призові місця Чемпіонату.
Це команди з Рівненської, Харківської, Херсонської, Івано-Франківської, Луганської, Черкаської, Чернівецької областей, а також Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Збірна команда У ДСНС у Кіровоградській області також здобула у непростій боротьбі «путівку» на Чемпіонат і у результаті надзусиль – адже усі команди мають високий рівень майстерності – разом із командами ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля та ГУ ДСНС у Херсонській області вийшла у фінал Чемпіонату.
Зігравши вирішальні матчі, команди-фіналісти здобули такі місця: «золотий» Кубок Чемпіонату вибороли спортсмени ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля, «срібло» – у нашої команди та відповідно «бронзу» здобули херсонці.
Отже, вітаємо з визначною для нашої області перемогою тренера збірної Олега Твердоступа та рятувальників-футболістів Кіровоградщини: Скоров Максим, Слівченко Олександр, Берьозкін Максим, Кравченко Євген, Ковальов Дмитро, Джабнідзе Давид, Тимошенко Олександр, Олейник Олександр, Стаднік Владислав та Трембич Олександр.
Колектив Управління ДСНС в області щиро вітає наших спортсменів із здобутою перемогою та бажає подальших спортивних здобутків!
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)