Рятувальники Кіровоградщини приборкали 2 пожежі безгосподарчих будівель
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45785_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області загасили пожежі двох будівель, що не мають власників.
Так, 5 жовтня о 10:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Підвисоке Новоархангельського району.
Як з’ясувалось, горіло 100 м2 покрівлі безгосподарчої будівлі та 0,2 т сіна в ній на відкритій території. Силами рятувальників 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Новоархангельськ та місцевої пожежної команди с. Нерубайка об 11:20 пожежу було локалізовано та о 13:39 – ліквідовано.
6 жовтня о 02:05 виникла пожежа 4 м2 безгосподарчої споруди та 4 м2 сміття на відкритій території на вул. 10-та Лінія в обласному центрі. Рятувальниками 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький о 02:26 пожежу було локалізовано та о 03:11 – ліквідовано.
В обох випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)