Рятувальники Кіровоградщини перемогли у міжрегіональних змаганнях
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33261_1.jpg)
5 жовтня у Херсоні завершилися зональні змагання з волейболу серед співробітників ДСНС України південного регіону, участь у яких взяли збірні команди рятувальників Одещини, Кіровоградщини, Херсонщини та Миколаївщини.
За результатами змагань перше місце посіли спортсмени Кіровоградської області, друге – Одеської.
Управління ДСНС представляли Дмитро Береда, Вячеслав Сошенко, Дмитро Земба, Дмитро Заєць (Державний пожежно-рятувальний загін №1 м.Кропивницький), Віталій Паливода (ДПРЗ-2 м.Олександрія), Станіслав Толкач (ДПРЧ-22 смт Устинівка) та Ігор Турецький (аварійно-рятувальний загін спецпризначення). За словами переможців, усі партії були доволі напруженими, але їм вдалося досягти найкращого результату. Завдяки цій перемозі наші спортсмени будуть захищати честь області на Всеукраїнському рівні.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)