Рятівники Кіровоградщини чекають на журналістів!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13485_1.jpg)
25.01 – виїзний брифінг на тему: «Заходи безпеки на воді у зимовий період»
25 січня 2013 року на Новомиколаївському пляжі м.Кіровограда проходитиме брифінг на тему: «Заходи безпеки на воді у зимовий період». Брифінг проводить помічник начальника ТУ МНС України в Кіровоградській області з питань взаємодії із органами державної влади, ЗМІ та зв’язків з громадськістю підполковник служби цивільного захисту Леськів Микола Васильович. Збір журналістів о 10:50, за адресою: вул.Шевченка, 3.
Акредитація журналістів триває до 9:00 25 січня. Довідки за телефоном: (0522) 22-15-42.
ТУ МНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)