Роз’яснювальну роботу провели у м. Мала Виска та смт Смоліне
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43641_1.jpg)
Працівники Управління ДСНС в області під час профілактичних відпрацювань населених пунктів продовжують роз’яснювати та навчати громадян правилам пожежної безпеки.
Рятувальники наголошують, що більша частина пожеж у житловому секторі виникає через необережне поводження з вогнем самих власників будинків або квартир.
На жаль, такі пожежі не тільки боляче б’ють по кишені, а нерідко стають причиною травмування або загибелі. Щоб не дати можливості вогню знищити майно або забрати життя, потрібно знати і повсякчас дотримуватись правил пожежної безпеки.
29 травня фахівці районного відділу та 34-ї ДПРЧ У ДСНС в області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у м. Мала Виска та смт Смоліне. Жителям районного центру та селища Смоліне нагадали правила безпечного користування відкритим вогнем, електричними побутовими приладами, газовим обладнанням тощо. Наголосили, що у процесі спалювання сміття на присадибних ділянках, особливо у вітряну погоду, можна легко втратити контроль над вогнем і дати йому поширитись на житловий будинок або господарські споруди.
Працівники Служби порятунку також нагадали про обережність з вогнем під час розкладання багать на відпочинку за містом або у лісі, закликали не кидати недопалків та сірників на відкритих територіях. Крім того, у спілкуванні з громадянами торкнулись питання безпеки при виявленні боєприпасів часів Другої світової війни та алгоритму дій у таких випадках. Усім співрозмовникам рятувальники вручили листівки із застереженнями та правилами безпеки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)