Рівненська область: рятувальники продовжують відкачувати воду (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14883_1.jpg)
Протягом 10 квітня для надання допомоги населенню для відкачування води на прибудинкових територіях від Головного управління ДСНС у Рівненській області залучалися 25 рятувальників та 8 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки. За добу відкачано 1252 куб.м води.
Рятувальники надавали допомогу громадянам по відкачуванню води у містах Дубно та Сарни, а також Рівненський, Зарічненський та Сарненський районах. Гідрологічна ситуація в області є контрольованою, об’єкти господарювання та життєзабезпечення функціонують у нормальному режимі, повідомляє сайт ДСНС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)