Рейд у Новгородківському районі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28589_1.jpg)
Навіть пізньої осені профілактика виникнення пожеж у екосистемах області має не менш важливе значення, ніж у спекотний період, адже необережне поводження з вогнем може спричинити виникнення загоряння сухого опалого листя та гілок.
Рятувальники продовжують здійснювати рейдові перевірки у лісових масивах аби попередити виникнення пожеж. І незважаючи на те, що відпочиваючих біля багаття вже рідко зустрінеш, є інша категорія населення, які восени йдуть до лісу – це грибники. Отже, працівники Служби порятунку «101» розповідають про те, щоб громадяни не кидали непогашених сірників чи недопалків й при цьому настійно радять не розводити багать у час такого тривалого сухостою. Разом з тим ще однієї темою розмови є питання про ризик для життя та здоров’я людей у збиранні та вживанні в їжу дикорослих грибів.
5 листопада саме така рейдова перевірка відбулася на території Новгородківського лісництва. Здійснюючи обхід території, рятувальники зустріли мешканок с. Вершино-Кам’янка, які збирали гриби. Під час спілкування з місцевими жительками організатори рейду наголосили про важливість дотримання правил пожежної безпеки у лісі, розповіли, які найперші дії, якщо помічено навіть невелике загоряння. Але найбільше уваги зосередили на тому, що «тихе полювання» є надто небезпечним. Рятувальники детально розповіли громадянкам у чому полягає ризик для життя і здоров’я людини, якщо отруйні або навіть умовно-їстівні гриби потраплять до кошика. На завершення розмови вони вручили листівки відповідної тематики з детальнимм порадами, як захистити лісові масиви від пожеж, а себе - від отруєння дикорослими грибами.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)