У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо допомоги - ДОНАТАМИ - натиснути тут -
                                                                        

Реформа децентралізації влади, ініційована Президентом, є найуспішнішою,- Сергій Кузьменко

Травень 31, 2018 | Новини | Переглядів: 566 | Коментарі: 0

Про це заявив голова обласної державної адміністрації під час засідання першої сесії Приютівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

На початку засідання депутати новоствореної громади та селищний голова прийняли присягу та отримали тимчасові посвідчення.

Селищний голова Андрій Коломійцев, звертаючись до депутатів, відзначив, що держава переживає шлях реформування і оновлення системи органів місцевого самоврядування. Крім того, селищний голова поставив як перед собою, так і перед депутатським корпусом амбітну мету "зробити Приютівську територіальну громаду одну із кращих в Україні".

Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко подякував депутатському корпусу та сільським головам, які підтримали створення Приютівської селищної об'єднаної територіальної громади. За його словами, децентралізація - це можливість людям у своїй громаді обирати собі владу, збирати податки і ефективно їх використовувати на розвиток ОТГ, відмітивши, що "потрібно і створювати економічні передумови щоб громада розвивалася".

"Реформа децентралізації влади, ініційована Президентом, є найуспішнішою", -наголосив голова обласної державної адміністрації на депутатському засіданні. Він запевнив, що держава і надалі підтримуватиме створення ОТГ, підтримуватиме уже діючі громади. "Ця підтримка підкріплюватиметься реальними справами. І уже у цьому році ви отримаєте фінансовий ресурс із державного бюджету на різні проекти. Плануємо збудувати нову сучасну амбулаторія Нові міні-футбольні поля збудуємо для розвитку дитячого спорту. У цьому році і надалі ми з вами разом продовжуватимемо ті позитивні зміни та реформи у охороні здоров'я, в освіті, створення сучасної інфраструктури", - зазначив голова облдержадміністрації . "Тоді кожен зрозуміє, що створення ОТГ - це правильний крок", – підсумував він.

"Реформа децентралізації влади, ініційована Президентом, є найуспішнішою", -наголосив голова обласної державної адміністрації на депутатському засіданні. Він запевнив, що держава і надалі підтримуватиме створення ОТГ, підтримуватиме уже діючі громади. "Ця підтримка підкріплюватиметься реальними справами. І уже у цьому році ви отримаєте фінансовий ресурс із державного бюджету на різні проекти. Плануємо збудувати нову сучасну амбулаторіюя. Нові міні-футбольні поля збудуємо для розвитку дитячого спорту. У цьому році і надалі ми з вами разом продовжуватимемо ті позитивні зміни та реформи у охороні здоров'я, в освіті, створення сучасної інфраструктури", - зазначив голова облдержадміністрації . "Тоді кожен зрозуміє, що створення ОТГ - це правильний крок", – підсумував він. 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool