Протягом 2015 року платники Кіровоградщини сплатили 21,2 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання води
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29619_1.jpg)
Саме така сума рентної плати за спеціальне використання води надійшла протягом 12 місяців минулого року від суб’єктів господарювання – водокористувачів.
Рентна плата за спецвикористання води розподіляється порівну між державним та місцевим бюджетом. Так, за 2015 рік кіровоградські платники перерахували до національної скарбниці понад 10,6 млн.грн. цього податку, на стільки ж збагатилися і місцеві бюджети області.
Загалом, на Кіровоградщині зареєстровано 1813 платників, які у своїй господарській діяльності використовують водні ресурси.
Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)