Прогулянка Кропивницьким: від минулого, до сьогодення
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49719_1.jpg)
Відсвяткувати разом 265-ту річницю рідного міста запропонували бібліотекарі філії №4 своїм користувачам під час бібліотечних зустрічей «Літопис мого міста».
На центральній вулиці міста Дворцовій бібліотекарі запрошували юних кропивничан на майстер-клас «Переплетені паперові сердечка», презентували рекламно-іміджеву продукцію бібліотеки, розвивали пізнавальний інтерес перехожих до історико-культурної спадщини рідного міста.
Цікаву книжкову виставку про минуле і сьогодення Кропивницького «Квітни, рідне місто!» було розгорнуто у читальній залі бібліотеки. З використанням фото цікавих історичних пам’яток міста, бібліотекарі здійснили фотопрогулянку, під час якої нагадали, як наше місто виглядало раніше і зараз.
Працівники бібліотеки глибоко впевнені, що вивчення традицій та історії рідного міста і краю сприяють формуванню патріотизму та вияву любові до своєї малої батьківщини, викликають усвідомлення причетності до подій, що відбуваються у рідному місті.
Ірина Абрамова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)