Прибули до Кіровограда 19 лейтенантів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26580_1.jpg)
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області вітало у своїх стінах випускників Харківського та Черкаського вишів системи ДСНС. Прибули до Кіровограда 19 лейтенантів.
Проходитимуть службу в підрозділах обласного Управління ДСНС і дві випускниці. Молодих фахівців розподілили до обласного центру та районів області, працюватимуть вони начальниками караулів та провідними фахівцями Управління та підпорядкованих підрозділів. До речі, усі випускники родом з Кіровоградщини та повернулися на малу Батьківщину, отримавши дипломи та офіцерські звання. Перебуваючи в Управлінні ДСНС, новоспечені фахівці ознайомилися з експозицією пожежно-технічної виставки-музею. Під час настановчої наради з напутнім словом до молодих рятувальників звернувся заступник начальника Управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський, який побажав служити на благо українському народові та бути вірними обраній справі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)