При ДПС у Кіровоградській області створено громадську раду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9932_1.jpg)
Цей дорадчий орган є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, який утворюється з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю податкового органу, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомила прес-служба ДПА в Кіровоградської області
До її складу увійшли представники громадських та профспілкових організацій, податкових органів та недержавних засобів масової інформації.
Під час установчих зборів головою громадської ради при ДПС у Кіровоградській області обрано секретаря Кіровоградської міської ради Ігоря Волкова.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)