Працівники Одеської магістралі відзначили Всесвітній день вишиванки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31387_1.jpg)
Сьогодні, 19 травня, працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» прийшли на свої робочі місця в національному вбранні та приєдналися до Всесвітнього дня вишиванки.
Тому ювілейний десятий рік святкування цього дня на підприємстві пройшов в особливо позитивній та патріотичній атмосфері, з радісними та яскравими емоціями. Адже гасло сьогоднішнього дня: «Вдягни вишиванку – зроби цей день яскравим!»
Колоритне національне вбрання одягнули в управлінні філії, дирекціях залізничних перевезень, структурних підрозділах, вокзалах та станціях. Залізничники дістали з шаф свої улюблені сорочки-вишиванки, а деякі працівниці підійшли до створення свого образу дуже творче, додавши до нього біжутерію, коралі та прикраси ручної роботи.
Читайте: футболки з різними підписами
З дуже піднесеним настроєм залишилися й пасажири, яких у вишиванках зустрічали касири та інші працівники вокзалів.
Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)