Понад 750 тисяч гривень із місячного заробітку переказали працівники «Дніпро-Кіровоград» на потреби ЗСУ
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57506_1.jpg)
Понад 750 тисяч гривень із заробітної плати за березень переказали працівники обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на потреби Збройних сил України.
Про це повідомив виконуючий обов‘язки гендиректора ОКВП Олександр Пісний сьогодні, 3 травня.
«З ініціативою підтримати наших захисників звернулися працівники підприємства. Кожен сам визначався з посильною сумою благодійної допомоги. Кошти переказали на спеціальний рахунок Нацбанку. Я дуже вдячний колегам за таке рішення. Це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто стримує ворога, хто захищає небо над Кіровоградщиною і наближає нашу перемогу. Якщо бути точним, ми переказали 753 тисячі 316 гривень і 84 копійки», - сказав Олександр Пісний.
Нагадаємо, раніше «Дніпро-Кіровоград» повідомило про фінансову допомогу від Міжнародного комітету Червоного Хреста на придбання реагентів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)