Полтавська область: робітники отруїлися водою
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16119_1.jpg)
Вночі 18 червня з с. Оболонь Семенівського району до центральної районної лікарні з харчовим отруєнням госпіталізовано 8 осіб.
Госпіталізовані з Коломийського району Івано-Франківської області прибули на сезонні сільгоспроботи, проживали у гуртожитку і працювали на полях сільгосппідприємства «Дружба». Попередня причина отруєння – вживання неякісної питної води. Стан здоров’я потерпілих – задовільний. Фахівцями районної СЕС проводиться комплекс протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів. Ситуація знаходиться під контролем Управління ДСНС у Полтавській області, повідомляє сайт ДСНС України
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)